Garancia najnižšej ceny

K našim zákazníkom pristupujeme férovo a preto majú u nás garanciu najnižšej ceny na trhu! Ak sa stane, že naša overená konkurencia má nižšiu cenu ako my pokúsime sa túto cenu dorovnať.

Ako si uplatniť "Garancia najnižšej ceny na trhu"!?

Cenu dorovnávame len konkurencie, ktorá ma status overená. To znamená, že konkurencia musí byť v databáze Heureka.sk a musí mať daný tovar viditeľne zverejnený a dostupný skladom (k okamžitému odberu). V prípade, ak konkurencia nie je napojená na Heureka.sk musí byť v databáze oficiálnych predajcov danej značky. Napríklad ak sa jedná o predajcu značky Crussis musí byť uvedený v zozname predajcov na tomto linku: https://www.crussis.sk/predajne-miesta.html

V inom prípade nie je možné cenu dorovnať!

Ak ste našli u overenej konkurencie lepšiu cenu ako máme my dajte nám o tom vedieť! My si cenu overíme a dorovnáme Vám ju tak aby bola výhodná tak ako pre Vás tak ja pre nás.

Nákup v kamennej predajni ENERGYBIKES

Ak nakupujete priamo v našej kamennej predajni môžete obsluhe ukázať akú má uvedenú cenu konkurencia a po splnení podmienok a overení zo strany predajcu je možné si uplatniť dorovnanie ceny priamo na predajni.

Nákup online na energybikes.sk

Pred samotným nákupom môžete kontaktovať našu zákaznícku linku. Musíte uviesť kde ste našli lepšiu cenovú ponuku ako máme my. Následne si cenu overíme a môžeme Vám ju dorovnať po splnení všetkých podmienok.

V prípade, že ste objednávku už urobili a zrazu ste zistili, že konkurenčný obchod má lepšiu cenu môžete kontaktovať našu zákaznícku linku najneskôr však do 3 dní od objednania. Uviesť kde ste našli lepšiu cenovú ponuku. My si overíme či spĺňa naše podmienky (tovar musia mať k okamžitému odberu). Ak podmienky budú splnené môžeme dorovnať cenu aj spätne!

Overenie u konkurencie trvá zväčša 1 pracovný deň vo výnimočných prípadoch aj viac!

Výnimky

  • Garancia sa nevzťahuje na ceny u konkurencie, ktorá má kamenné predajne s inými cenami ako vo svojej internetovej predajni,
  • Garancia sa nevzťahuje na ceny služieb, chybne uvedené ceny a tovary, ktorých predaj je limitovaný množstvom,
  • Pri uplatnení garancie nie je možné uplatniť iné zľavy a akcie!