O nás

Vaša cesta na vrchol začína práve teraz

Naše dobrodružstvo vo svete cyklistiky sa začalo v roku 2006, keď sa môj otec rozhodol zmeniť svoju kariéru z práce automechanika na svoju vášeň pre cyklistiku. V novinách sme si všimli inzerát na predaj elektrických bicyklov a elektrických skútrov a to bol začiatok našej cesty. Naším prvým obchodom bola garáž vedľa nášho domu, ale práve tu sa zrodila naša vášeň pre cyklistiku a elektromobilitu.

Cyklistika je pre nás viac ako len podnikanie - je to spôsob života. Je o dobrodružstve, slobode a možnosti vydať sa na cestu objavovania s pedálmi pod nohami. V našom širokom sortimente nájdete všetko, čo potrebujete pre svoje cyklistické dobrodružstvo.

Naša ponuka:

Bicykle:

Mestské bicykle: ideálne na dochádzanie do práce alebo na pohodlný výlet po meste,

Krosové bicykle: pre milovníkov terénnych dobrodružstiev a terénnej cyklistiky,

Trekingové bicykle: vhodné na dlhšie výlety a objavovanie nových trás,

Horské bicykle: pre tých, ktorí neodolajú krásam hôr,

Elektrobicykle:

Elektrobicykle v rovnakých kategóriách ako klasické bicykle: mestské, krosové, trekingové a horské.

Našou hlavnou značkou sú elektrobicykle Crussis, ktoré zastupujeme s láskou a nadšením. Môžete sa spoľahnúť, že všetky naše výrobky sú starostlivo vybrané tak, aby spĺňali najvyššie štandardy kvality a výkonu.

Naša kamenná predajňa:

V obci Kostolište máme dlhoročnú tradíciu, a to od roku 2006, kedy sme otvorili našu predajňu. V priebehu rokov sme našu ponuku rozvíjali tak, že dnes v našej predajni nájdete všetko potrebné pre cyklistiku vrátane servisu a požičovne elektrobicyklov.

Naša komunita:

Jedným z našich cieľov je podporovať zdravý životný štýl našich zákazníkov. Preto pravidelne organizujeme podujatia, ako napríklad "Otvorenie cyklistickej sezóny", kde sa snažíme spojiť cyklistickú komunitu. Tieto podujatia sú príležitosťou na stretnutie s kamarátmi, výmenu zážitkov, tipov a zažiť spoločné cyklistické dobrodružstvo.

Sme nadšení tým, čo robíme, a teší nás, že k nám naši zákazníci chodia nielen po nové vybavenie, ale aj na kávu a priateľský rozhovor.

Cyklistika je pre nás vášňou a radi ju zdieľame práve s vami. Váš tím ENERGYBIKES :)

 

Naša predajňa

ENERGYBIKES KOSTOLIŠTE

 

Kde nás nájdete

Adresa

Kostolište 359, 900 62,
Kostolište, Slovenská Republika

Kontaktné údaje

Predajňa: +421 (0) 905 114 156
info@energybikes.sk

Servis: +421 (0) 918 893 566
servis.kostoliste@energybikes.sk

Otváracie hodiny

Pondelok až Piatok 9:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00
Nedeľa a sviatky ZATVORENÉ
Každý pracovný deň obedová pauza 12:00 - 13:00