SpeedBox 2.0 pre elektromotor YAMAHA UrbanRush

VLASTNOSTI:
Aktivácia čipu: LIGHT/ ↑ ↓ ↑ ↓
Maximálna rýchlosť: 75 km/h
Zobrazenie na displeji: reálne hodnoty
Kompatibilné s: elektromotormi UrbanRush
Nekompatibilné s: SpeedBox App

Dostupnosť Na objednávku
Môžeme doručiť do:
30.3.2023
Možnosti doručenia
Kód: 2100768
€209,90 €174,92 bez DPH
SpeedBox 2.0 pre elektromotor YAMAHA UrbanRush
yamaha urban
Doprava zadarmo
Doprava ZDARMA
pri nákupe nad 100€
Produkty SKLADOM
do 24 hodín u Vás
Vrátenie TOVARU
až do 30 dní

Spoľahlivý tuningový čip druhej generácie pre tvoje elektrobicykel značky Yamaha.
Tuningový čip SpeedBox 2.0 umožňuje deaktiváciu obmedzovača rýchlosti elektrobicykla. Po inštalácii čipu sa na displeji elektrobicykla zobrazujú reálne údaje, ako je maximálna rýchlosť, priemerná rýchlosť, denná prejdená dráha a dojazd.

Ako SpeedBox 2.0 funguje?
Aktiváciu čipu SpeedBox 2.0 vykonáš na ovládacom paneli elektrobicykla stlačením kombinácie tlačidiel ↑ ↓ ↑ ↓ v rýchlom slede.

Po stlačení tlačidiel sa na displeji krátko zobrazí hodnota 9,9 km/h (6,1 mph) a od tej chvíle môžeš ísť neobmedzenou rýchlosťou – 40 km/h (25 mph), 50 km/h (30 mph) aj viac ako 60 km/h (37 mph).

Funkciu čipu vypneš opätovným stlačením rovnakej kombinácie tlačidiel ↑ ↓ ↑ ↓. Rýchlostný limit je opäť zapnutý. Elektrobicykel potom funguje rovnako ako pred inštaláciou čipu.

Montáž

Na výrobu čipov SpeedBox používame originálne konektory, aby bola inštalácia čipu naozaj jednoduchá a zapojenie správne. Spísali sme podrobné inštrukcie a natočili videá, vďaka ktorým zvládne inštaláciu SpeedBox každý zákazník sám. Demontáž tuningového čipu je rovnako jednoduchá ako montáž. Pokiaľ budeš mať so zapojením akýkoľvek problém, neváhaj sa na nás obrátiť.

V prípade, že sa chystáš nainštalovať SpeedBox na úplne nové koleso, treba na ňom pred prvým spustením čipu prejsť aspoň 1 km.

Upozornenie:
Upozorňujeme, že prevádzka takto upravených elektrobicyklov na pozemných komunikáciách môže byť v rozpore s platnou legislatívou niektorých krajín. Výrobca nenesie žiadnu zodpovednosť za škody vzniknuté použitím produktov SpeedBox. Elektrobicykle vybavené produktmi SpeedBox nie je dovolené používať na pozemných komunikáciách, cyklotrasách a verejných priestranstvách. Elektrobicykle vybavené produktmi SpeedBox je možné používať výhradne na svojom vlastnom pozemku, výhradne na svoju vlastnú zodpovednosť. Použitím produktov SpeedBox môže dôjsť k strate záruky Vášho elektrobicykla.

Odporúčame používať ďalšie bezpečnostné prvky a ochranné produkty, aby sa predišlo zraneniu.

V prípade aktualizácie softvéru tvojho elektrobicykla odporúčame tento postup:
1) Odinštalovať SpeedBox z elektrobicykla

2) Aktualizovať softvér

3) Znovu inštalovať SpeedBox

Dodatočné parametre

Kategória: Čipy na odblokovanie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: