SpeedBox 2.0 pre elektromotor YAMAHA PW do roku 2018

VLASTNOSTI:
Obmedzovač rýchlosti: do 50 km/h
Zobrazenie na displeji: reálne hodnoty (len v km/h)
Kompatibilný s motormi:
Yamaha PW (vyrobenými do r. 2018)
Nie je kompatibilný s motormi:
PW-SE
PW-X
PW-TE
PWX2
PW-ST
Nie je kompatibilný s:
SpeedBox App


Aktivácia čipu tlačidlom: LIGHT / ↑ ↓ ↑ ↓

Dostupnosť Na objednávku
Môžeme doručiť do:
1.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 2100767
€169,90 / ks €141,58 bez DPH
SpeedBox 2.0 pre elektromotor YAMAHA PW do roku 2018
2 0yamahapw
Doprava zadarmo
doprava zdarma
Doprava ZDARMA
pri nákupe nad 100€ (neplatí pre nadrozmerné balíky)
Produkty SKLADOM
Produkty SKLADOM
do 24 hodín u Vás
Vrátenie tovaru
Vrátenie TOVARU
až do 30 dní

Spoľahlivý tuningový čip druhej generácie pre tvoje elektrobicykel s motorom Yamaha.
Tuningový čip SpeedBox 2.0 umožňuje deaktiváciu obmedzovača rýchlosti elektrobicykla. Po inštalácii čipu sa na displeji elektrobicykla zobrazujú reálne údaje, ako je maximálna rýchlosť, priemerná rýchlosť, denná prejdená dráha a dojazd. S týmto čipom sa prípomoc elektrobicykla vypína pri dosiahnutí rýchlosti 50 km/h.

Ako SpeedBox 2.0 funguje?
Aktiváciu čipu SpeedBox 2.0 vykonáš na displeji elektrobicykla. Po stlačení tlačidla LIGHT sa na displeji krátko zobrazí hodnota 5,0 km/h (3,1 mph) a od tej chvíle môžeš ísť rýchlosťou 50 km/h.

Funkciu čipu vypneš opätovným stlačením tlačidla LIGHT. Na displeji sa zobrazí hodnota 2,5 km/h (1,5 mph) a rýchlostný limit 25 km/h je opäť zapnutý. Elektrobicykel potom funguje rovnako ako pred inštaláciou čipu.

Mysleli sme aj na elektrobicykle, ktoré nemajú klasický ovládací panel s tlačidlom Walk. V tomto prípade stačí použiť kombináciu šípok ↑↓↑↓ a SpeedBox sa aktivuje. Rovnakým spôsobom potom SpeedBox ľahko deaktivuješ. Pokiaľ chceš ovládať svoj SpeedBox a svetlá zvlášť, použi rovnakú kombináciu tlačidiel. Stlačením šípok v tomto poradí môžeš kedykoľvek aktivovať a deaktivovať SpeedBox nezávisle na ovládaní svetiel.

Montáž

Na výrobu čipov SpeedBox používame originálne konektory, aby bola inštalácia čipu naozaj jednoduchá a zapojenie správne. Spísali sme podrobné inštrukcie a natočili videá, vďaka ktorým zvládne inštaláciu SpeedBox každý zákazník sám. Demontáž tuningového čipu je rovnako jednoduchá ako montáž. Pokiaľ budeš mať so zapojením akýkoľvek problém, neváhaj sa na nás obrátiť.

V prípade, že sa chystáš nainštalovať SpeedBox na úplne nové koleso, treba na ňom pred prvým spustením čipu prejsť aspoň 1 km.

Upozornenie:
Upozorňujeme, že prevádzka takto upravených elektrobicyklov na pozemných komunikáciách môže byť v rozpore s platnou legislatívou niektorých krajín. Výrobca nenesie žiadnu zodpovednosť za škody vzniknuté použitím produktov SpeedBox. Elektrobicykle vybavené produktmi SpeedBox nie je dovolené používať na pozemných komunikáciách, cyklotrasách a verejných priestranstvách. Elektrobicykle vybavené produktmi SpeedBox je možné používať výhradne na svojom vlastnom pozemku, výhradne na svoju vlastnú zodpovednosť. Použitím produktov SpeedBox môže dôjsť k strate záruky Vášho elektrobicykla.

Odporúčame používať ďalšie bezpečnostné prvky a ochranné produkty, aby sa predišlo zraneniu.

V prípade aktualizácie softvéru tvojho elektrobicykla odporúčame tento postup:
1) Odinštalovať SpeedBox z elektrobicykla

2) Aktualizovať softvér

3) Znovu inštalovať SpeedBox

Kategória: Čipy na odblokovanie
Záruka: 2 roky
Typ motora: Yamaha PW

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: