SpeedBox 1.2 B.Tuning pre elektromotor SHIMANO E8000,E7000, E6100, E5000

VLASTNOSTI:
Aktivácia/ deaktivácia: SpeedBox App/ LIGHT
Maximálna rýchlosť: bez obmedzenia
Zobrazenie na displeji: reálne hodnoty do 23 km/h, potom reálne hodnoty iba v aplikácii
Kompatibilné s: SpeedBox App

Dostupnosť Na objednávku
Môžeme doručiť do:
1.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 2101723
€309,90 / ks €258,25 bez DPH
SpeedBox 1.2 B.Tuning pre elektromotor SHIMANO E8000,E7000, E6100, E5000
1 2btshimano
Doprava zadarmo
doprava zdarma
Doprava ZDARMA
pri nákupe nad 100€ (neplatí pre nadrozmerné balíky)
Produkty SKLADOM
Produkty SKLADOM
do 24 hodín u Vás
Vrátenie tovaru
Vrátenie TOVARU
až do 30 dní

Od základu prepracovaný tuningový čip pre tvoje elektrobicykel s motorom Shimano v novom dizajne, kompletne novým hardvérom, firmwarom a technológiou Bluetooth, ktorá prepojí tvoj bicykel s mobilnou aplikáciou.

SpeedBox 1.2 B.Tuning prináša jedinečné spojenie elektrobicykla s mobilným telefónom. Čip je do posledného detailu optimalizovaný na výkon a maximálny pôžitok z jazdy. Čip deaktivuje rýchlostný limit elektrobicykla a ty si môžeš vychutnávať jazdu neobmedzenou rýchlosťou. Po spárovaní s mobilnou aplikáciou SpeedBox App uvidíš na displeji mobilu reálne dáta z jazdy alebo môžeš nastaviť maximálnu rýchlosť pripomôcť presne tak, ako ti bude vyhovovať. Sleduj a zaznamenajte všetky parametre jazdy na displeji svojho telefónu. Kedykoľvek a kdekoľvek.

Ako funguje SpeedBox B.Tuning?
Aj tento čip sa vyznačuje ľahkým ovládaním. Ovládanie čipu SpeedBox 1.2 B.Tuning vykonáš v mobilnej aplikácii alebo pomocou svetiel. Ak sú svetlá vypnuté, môžeš ísť neobmedzenou rýchlosťou. Funkciu tuningu jednoducho vypneš aktiváciou svetiel. Novinkou v tejto verzii je možnosť aktivácie funkcie dvojkliku v aplikácii (len pri displejoch, ktoré majú tlačidlo LIGHT - E5003, E5000, E6010, E6100). Aktiváciou tejto funkcie sa svetlá stávajú nezávislými na tuningu. Dvojklikom na tlačidlo LIGHT prebliknú svetlá, tuning sa zapne. Opätovným dvojklikom sa tuning zase vypne a elektrobicykel funguje rovnako, ako bez čipu.

Nastavenie maximálnej rýchlosti prípomoci vykonáš v aplikácii.

SpeedBox App pre SpeedBox 1.2 B.Tuning
Aplikácia SpeedBox App určená špeciálne pre SpeedBox 1.2 B.Tuning používa technológiu Bluetooth na prepojenie tvojho elektrobicykla s mobilným telefónom. Po stiahnutí aplikácie a prepojení mobilu s elektrobicyklom vidíš na displeji telefónu aktuálne dáta a parametre jazdy. Jednotlivé výlety môžeš ukladať, porovnávať s priateľmi a sledovať vlastné výkony. Môžeš si tak naplno užívať jazdu a kontrolu parametrov nechať neskôr.

Možnosti aplikácie SpeedBox App:

  • Ovládanie tuningu,
  • Povolenie funkcie “ovládanie tuningu dvojklikom”
  • Nastavenie maximálnej rýchlosti pripomôcť,
  • Ukladanie a prezeranie dát z jázd.


Stiahni si SpeedBox App do svojho telefónu ešte pred objednaním čipu SpeedBox 1.2 B.Tuning. Vyskúšaj si demo verziu a spoznaj všetky vychytávky. Zároveň sa uistíš, že je aplikácia v tvojom mobile plne funkčná. Na prepojenie s čipom SpeedBox 1.2 B.Tuning je nutné, aby bol telefón vybavený verziou Bluetooth 4.0 alebo vyššou.

imagesstiahnuť (1)

Montáž

Na výrobu čipov SpeedBox používame originálne konektory, aby bola inštalácia čipu naozaj jednoduchá a zapojenie správne. Spísali sme podrobné inštrukcie a natočili videá, vďaka ktorým zvládne inštaláciu SpeedBox každý zákazník sám. Demontáž tuningového čipu je rovnako jednoduchá ako montáž. Pokiaľ budeš mať so zapojením akýkoľvek problém, neváhaj sa na nás obrátiť.

V prípade, že sa chystáš nainštalovať SpeedBox na úplne nové koleso, treba na ňom pred prvým spustením čipu prejsť aspoň 1 km.

 

Upozornenie:
Upozorňujeme, že prevádzka takto upravených elektrobicyklov na pozemných komunikáciách môže byť v rozpore s platnou legislatívou niektorých krajín. Výrobca nenesie žiadnu zodpovednosť za škody vzniknuté použitím produktov SpeedBox. Elektrobicykle vybavené produktmi SpeedBox nie je dovolené používať na pozemných komunikáciách, cyklotrasách a verejných priestranstvách. Elektrobicykle vybavené produktmi SpeedBox je možné používať výhradne na svojom vlastnom pozemku, výhradne na svoju vlastnú zodpovednosť. Použitím produktov SpeedBox môže dôjsť k strate záruky Vášho elektrobicykla.

Odporúčame používať ďalšie bezpečnostné prvky a ochranné produkty, aby sa predišlo zraneniu.

V prípade aktualizácie softvéru tvojho elektrobicykla odporúčame tento postup:
1) Odinštalovať SpeedBox z elektrobicykla

2) Aktualizovať softvér

3) Znovu inštalovať SpeedBox

Kategória: Čipy na odblokovanie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: