SpeedBox - 2.0 pre elektromotor YAMAHA PW

Spoľahlivý tuningový čip druhej generácie pre tvoje elektrobicykel s motorom Yamaha.

Tuningový čip SpeedBox 2.0 umožňuje deaktiváciu obmedzovača rýchlosti elektrobicykla. Po inštalácii čipu sa na displeji elektrobicykla zobrazujú reálne údaje, ako je maximálna rýchlosť, priemerná rýchlosť, denná prejdená dráha a dojazd. S týmto čipom sa prípomoc elektrobicykla vypína pri dosiahnutí rýchlosti 50 km/h.

Dostupnosť Na objednávku
Môžeme doručiť do:
24.3.2023
Možnosti doručenia
Kód: 2100016
€169,90 €141,58 bez DPH
SpeedBox - 2.0 pre elektromotor YAMAHA PW
Doprava ZDARMA
pri nákupe nad 100€
Produkty SKLADOM
do 24 hodín u Vás
Vrátenie TOVARU
až do 30 dní

Ako SpeedBox 2.0 funguje?

Aktiváciu čipu SpeedBox 2.0 vykonáš na displeji elektrobicykla. Po stlačení tlačidla LIGHT sa na displeji krátko zobrazí hodnota 5,0 km/h (3,1 mph) a od tej chvíle môžeš ísť rýchlosťou 50 km/h. Funkciu čipu vypneš opätovným stlačením tlačidla LIGHT. Na displeji sa zobrazí hodnota 2,5 km/h (1,5 mph) a rýchlostný limit 25 km/h je opäť zapnutý. Elektrobicykel potom funguje rovnako ako pred inštaláciou čipu. Mysleli sme aj na elektrobicykle, ktoré nemajú klasický ovládací panel s tlačidlom Walk. V tomto prípade stačí použiť kombináciu šípok ↑↓↑↓ a SpeedBox sa aktivuje. Rovnakým spôsobom potom SpeedBox ľahko deaktivuješ. Pokiaľ chceš ovládať svoj SpeedBox a svetlá zvlášť, použi rovnakú kombináciu tlačidiel. Stlačením šípok v tomto poradí môžeš kedykoľvek aktivovať a deaktivovať SpeedBox nezávisle na ovládaní svetiel.

Montáž

Pre zapojenie čipu SpeedBox do elektrobicykla používame farebné konektory vybavené kľúčom pre správne zapojenie, preto je inštalácia čipu naozaj jednoduchá. Spísali sme podrobné inštrukcie a natočili videá, vďaka ktorým zvládne inštaláciu SpeedBox každý zákazník sám. Demontáž tuningového čipu je rovnako jednoduchá ako montáž. Pokiaľ budeš mať so zapojením akýkoľvek problém, neváhaj sa na nás obrátiť. V prípade, že sa chystáš nainštalovať SpeedBox na úplne nové koleso, treba na ňom pred prvým spustením čipu prejsť aspoň 1 km.

Upozornenie

Upozorňujeme, že prevádzka takto upravených elektrobicyklov na pozemných komunikáciách môže byť v rozpore s platnou legislatívou niektorých krajín. Výrobca nenesie žiadnu zodpovednosť za škody vzniknuté použitím produktov SpeedBox. Elektrobicykle vybavené produktmi SpeedBox nie je dovolené používať na pozemných komunikáciách, cyklotrasách a verejných priestranstvách. Elektrobicykle vybavené produktmi SpeedBox je možné používať výhradne na svojom vlastnom pozemku, výhradne na svoju vlastnú zodpovednosť. Použitím produktov SpeedBox môže dôjsť k strate záruky Vášho elektrobicykla. Odporúčame používať ďalšie bezpečnostné prvky a ochranné produkty, aby sa predišlo zraneniu.

Dodatočné parametre

Kategória: Čipy na odblokovanie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: