SpeedBox 1.0 pre elektromotor Bosch (Smart System)

VLASTNOSTI:
Aktivácia: WALK/ + - + -
Maximálna rýchlosť: 50 km/h
Indikácia aktivácie/deaktivácie: ÁNO (2.5/9.9 km/h)
Zobrazenie na displeji: čitateľná hodnota rýchlosti, správna hodnota dráhy (po odpočte)


Kompatibilný s:
displejom KIOX 300
motory Bosch 4. gen motory
Bosch Smart System


Nekompatibilné s elektrobicyklami, ktoré majú magnet na ventile (Bosch Rim Magnet)

Dostupnosť Na objednávku
Môžeme doručiť do:
11.4.2023
Možnosti doručenia
Kód: 2101730
€229,90 €191,58 bez DPH
SpeedBox 1.0 pre elektromotor Bosch (Smart System)
1 0bosch
Doprava zadarmo
Doprava ZDARMA
pri nákupe nad 100€
Produkty SKLADOM
do 24 hodín u Vás
Vrátenie TOVARU
až do 30 dní

Tuningový čip pre elektrobicykle s najnovšími motormi Bosch 4. generácie so Smart Systémom.

SpeedBox 1.0 umožňuje deaktiváciu obmedzovača rýchlosti elektrobicykla. Pri použití tuningu sa na displeji zobrazujú správne hodnoty rýchlosti do 22,2 km/h. Po prekročení 22,2 km/h je reálna rýchlosť indikovaná na posledných dvoch čísliciach displeja.

Príklad:

- 22.3 zodpovedá rýchlosti 23 km/h

- 23.1 zodpovedá rýchlosti 31 km/h

Ako SpeedBox 1.0 funguje

Pre správnu aktiváciu všetkých funkcií SpeedBoxu je nevyhnutné po prvom zapnutí elektrobicykla po inštalácii tuningu SpeedBox vstúpiť do menu a nabehnúť na údaj obvodu kolesa vášho elektrobicykla.

Aktiváciu čipu SpeedBox 1.0 vykonáš na ovládacom paneli elektrobicykla krátkou aktiváciou funkcie WALK (pridržanie tlačidla “-”). Na displeji elektrobicykla sa zobrazí hodnota 9,9 km/h (6,2 mph) a od tej chvíle môžeš ísť neobmedzenou rýchlosťou.

Funkciu čipu vypneš opätovnou aktiváciou funkcie WALK (pridržanie tlačidla “-”). Na displeji sa zobrazí hodnota 2,5 km/h (1,6 mph) a rýchlostný limit 25 km/h je opäť zapnutý. Elektrobicykel potom funguje rovnako ako pred inštaláciou čipu.

Mysleli sme aj na elektrobicykle, ktoré nemajú funkciu walk dostupnú, alebo aktívnu. V tomto prípade môžeš aktivovať a deaktivovať tuning dvojitým prepnutím medzi dvoma režimami, teda kombináciou tlačidiel + - + -.

Pokiaľ nabíjaš svoj elektrobicykel s pripojenou batériou, môžeš ignorovať nasledujúce inštrukcie. Proces "odpočtu" totiž prebieha skryto aj počas nabíjania. Pokiaľ obvykle odpájaš batériu zo svojho elektrobicykla za účelom nabitia, mal by si počkať a nechať elektrobicykel zapnutý, pokiaľ SpeedBox nevykoná proces “odpočtu” po tvojej jazde. Prebiehajúci proces “odpočtu” je indikovaný narastajúcou dobou jazdy na displeji na zastavenom elektrobicykli. Hneď ako je “odpočet” dokončený, čas jazdy sa zastaví a displej elektrobicykla zobrazuje správnu prejdenú vzdialenosť. Proces "odpočtu" môže byť prerušený vypnutím elektrobicykla, alebo rozbehnutím, nijako neobmedzuje používanie tvojho elektrobicykla. Je ale nevyhnutné nechávať SpeedBox pravidelne vykonať proces "odpočtu", aby si predišiel detekcii tuningu na tvojom elektrobicykli.

Montáž
Na výrobu čipov SpeedBox používame originálne konektory, aby bola inštalácia čipu naozaj jednoduchá a zapojenie správne. Spísali sme podrobné inštrukcie a natočili videá, vďaka ktorým zvládne inštaláciu SpeedBox každý zákazník sám. Demontáž tuningového čipu je rovnako jednoduchá ako montáž. Pokiaľ budeš mať so zapojením akýkoľvek problém, neváhaj sa na nás obrátiť.

V prípade, že sa chystáš nainštalovať SpeedBox na úplne nové koleso, treba na ňom pred prvým spustením čipu prejsť aspoň 1 km.

Dôležité:
Konektory samec – samica zapájaj v smere zámku. S konektormi počas zapájania neotáčaj!

 

Upozornenie:
Upozorňujeme, že prevádzka takto upravených elektrobicyklov na pozemných komunikáciách môže byť v rozpore s platnou legislatívou niektorých krajín. Výrobca nenesie žiadnu zodpovednosť za škody vzniknuté použitím produktov SpeedBox. Elektrobicykle vybavené produktmi SpeedBox nie je dovolené používať na pozemných komunikáciách, cyklotrasách a verejných priestranstvách. Elektrobicykle vybavené produktmi SpeedBox je možné používať výhradne na svojom vlastnom pozemku, výhradne na svoju vlastnú zodpovednosť. Použitím produktov SpeedBox môže dôjsť k strate záruky Vášho elektrobicykla.

Odporúčame používať ďalšie bezpečnostné prvky a ochranné produkty, aby sa predišlo zraneniu.

V prípade aktualizácie softvéru tvojho elektrobicykla odporúčame tento postup:
1) Odinštalovať SpeedBox z elektrobicykla

2) Aktualizovať softvér

3) Znovu inštalovať SpeedBox

Dodatočné parametre

Kategória: Čipy na odblokovanie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: